Witamy w Kwatery dla Firm

Działalność prowadzimy już od 1998 roku. W pierwszej kolejności pod marką DomBud stawialiśmy domy od 0 aż po dach, ale również wykonywaliśmy prace remontowe oraz sprzedaż i układanie wykładzin. W 2004 roku udało nam się zainwestować w nieruchomości i wtedy też znając branżę budowlaną od środka postanowiliśmy utworzyć bazę noclegową oferującą noclegi dla pracowników we Wrocławiu i Długołęce. Z upływem czasu dochodziły nowe lokalizacje, a oferta powiększała się o miejscowości Kiełczów, Kiełczówek, Siechnice i Szczodre, a także o nowe kwatery we Wrocławiu. Obecnie jesteśmy jedną z większych firm na Dolnym Śląsku i współpracujemy z takimi gigantami branży budowlanej jak Skanska, HEILIT+WOERNER, Stalprodukt i wiele, wiele innych.

Poznaj nas i naszą firmę

Chcielibyśmy aby nasz firma w dużym stopniu przyczyniła się do obniżenia kosztów prowadzenia działalności dla firm z po za Wrocławia.
Zawsze rozmawiać! Nie stawiamy tylko na nasze warunki ale szukamy wspólnego rozwiązania oraz próbujemy wypracować kompromis.
Niskie ceny, duży wachlarz rozwiązań oraz gwarancję dobrej współpracy.
Korzystając z naszych usług zawsze pamiętaj, że najbardziej zależy nam na pozytywnym odbiorze naszej firmy przez klientów, dlatego nie wahaj się i oceń naszą pracę wysyłając e-mail lub dzwoniąc bezpośrednio do właściciela.

Ocena zadowolenia z naszej ostatniej ankiety

Wyposażenie Pokoi 95
Wyposażenie Mieszkań 87
Obsługa 92
Dojazdy 80

Poznaj nas

Marcin
MarcinPrezes
Pomysłodawca i założyciel firmy, zawsze pod telefonem, zatroskany ale i spokojny o działanie firmy. Ma wizję rozwoju, ciągle myśli o ekspansji.
Radek
RadekSpecjalista Internetowy
Zajmuje się tworzeniem nowych stron firmy, a także pozycjonowaniem w wyszukiwarkach. Pomaga przy reklamie.
Paulina
PaulinaSpecjalista Administracyjny
Odbiera telefony, przyjmuje rezerwacje, a także wystawia rachunki, faktury i podpisuje kontrakty z firmami.
533 555 258
faktury[małpa]kwaterydlafirm.pl

Współpraca